Najważniejsze wiadomości kryptowaluty. Wiedziałeś o tym?Zawsze są nowe wydarzenia w świecie kryptowalut, a to oznacza, że zawsze jest coś, na co warto zwrócić uwagę. Teraz, gdy wiesz, jakie są największe historie i wydarzenia ostatniego tygodnia, możesz skupić swoją uwagę na monetach, którymi jesteś zainteresowany. Pozostań poinformowany i na bieżąco czytaj wiadomości kryptowaluty zarówno ze swoich ulubionych monet, jak i nowych projektów, a będziesz na dobrej drodze do zostania odnoszącym sukcesy inwestorem kryptowalutowym.

NEO współpracuje z Microsoftem i BNB

NEO, popularna chińska sieć blockchain jest znowu na topie. Tym razem nawiązali współpracę z Microsoftem i Binance Chain. Poczynili również kroki w kierunku uczynienia swojej sieci blockchain kompatybilną z siecią Ethereum. Wszystkie te wydarzenia mają przynieść wiele uwagi tej sieci blockchain i kryptowalucie NEO. A jeśli historia się powtórzy, wartość NEO gwałtownie wzrośnie, podobnie jak podczas "Zimy kryptowalut" w latach 2018-2019.

NEO początkowo rozpoczął działalność jako ICO, co jest kontrowersyjną formą crowdfundingu. Ale pomimo tego NEO okazało się być bardzo udaną siecią kryptowalutową. Udało im się również nawiązać cenne partnerstwa z dużymi firmami i organizacjami, w tym Microsoftem, Alibabą i Binance.

Stellar Lumens Drops Amidst Security Issues

Stellar, sieć blockchain i kryptowaluta, była w cieniu wątpliwości przez ostatnie kilka dni, po tym jak odkryto, że istnieje luka w sieci. Luka pozwalała hakerom na tworzenie fałszywych kont i portfeli, z fałszywymi tokenami Stellar wewnątrz nich. Luka została już naprawiona, ale spowodowała wiele szkód, w wyniku których wiele osób straciło swoje fundusze.

Stellar jest jedną z najbardziej udanych sieci blockchain, odkąd został stworzony w 2014 roku. Jest to również jedna z najpopularniejszych kryptowalut w branży, z obecnym kapitałem rynkowym wynoszącym około 1,77 miliarda dolarów. Ale ostatnio sieć była nękana przez wątpliwości i problemy z bezpieczeństwem.

Tether Announcements Cause Tremendous Price Rise

Tether, najbardziej dyskutowana "stabilna moneta" była przedmiotem wielu kontrowersji w przeszłości, z wieloma osobami wierzącymi, że firma stojąca za nią nie trzyma w rzeczywistości funduszy, które twierdzą. Ale pomimo tego, cena Tether pozostała niezmiennie wysoka i nadal jest to jedna z najpopularniejszych kryptowalut na świecie. Wśród wszystkich kontrowersji, firma stojąca za Tether ogłosiła, że zostanie poddana audytowi, a także, że wprowadzi nowe monety USDT (Tether) stabilne, co ma popchnąć cenę w górę.

Tether jest bardzo kontrowersyjną stabilną monetą. Ma utrzymywać taką samą wartość jak dolar amerykański, ale wiele osób nie wierzy, że tak jest. A teraz Tether ogłosił, że zostaną poddani audytowi, aby udowodnić, że naprawdę trzymają taką samą ilość dolarów amerykańskich, jak twierdzą. Oczekuje się, że to jeszcze bardziej podniesie cenę Tether, a także powinno wyjaśnić niektóre kontrowersje wokół monety.